Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2016, 20:28   #33
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Jak będą chcieli, to nas dorwą i poza miastem — powiedziała Basima, wchodząc do karczmy. — Ta Belladonna to tutejsza organizacja przestępcza. Duża.
Zaczęła zbierać swoje rzeczy.
Dziwi mnie kwota, którą zawołał. Sześć koron to bardzo dużo. Wychodzi, że od początku zakładali, że nie zapłacimy, albo wiedzą po co przybyliśmy i myśleli, że zainwestowaliśmy w to fortunę. Może chcą, żebyśmy się wycofali? Pewnie nawet żadnego punktu opłat nie było — wzruszyła ramionami, wymieniając różne opcje.

Co to się w Reiklandzie działo, żeby bandyta bandytę bandytą szczuł i jeszcze okradał.

To nie walka dla nas. Temu potworowi odrasta głowa, trzeba wyciąć i wypalić wszystkie naraz, inaczej pożre nas znienacka, gdy będziemy skupiali się na jednym łbie. Albo z nimi trzymamy, albo od nich stronimy. Mogę spróbować się z nimi skontaktować, ale wtedy wy zamykacie japy i dajecie mi mówić.

Nie mieli milczeć, bo miała lepsze gadane od nich. Po prostu wiedziała, że jak zacznie każdy z trzech krasnoludów wyrażać swoje zdanie, to szybko skończy się na obelgach i sięganiu po broń.
 
kinkubus jest offline