Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2016, 07:30   #38
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację


Balgrim wszedł z Halgrimem i swoim toporem do karczmy. Był wściekły na całe zajscie i nie miał zamiaru tego ot tak zostawić.

Słysząc ostatnie słowa karczmarza i podaną informację powiedział:
- No więc dobrze człeczyno. Nie zabiję Cię ale mam dwie sprawy do Ciebie.

Mówiąc to ruszył do niego, wskoczył na krzesło przy ladzie a potem na nią. Stojąc już na szynkwasie wziął zamach i uderzył karczmarza dosłownie w podbródek.
- To pierwsza sprawa, to za to że nas nie uprzedziłeś.

Zeskoczył z lady po drugiej stronie i znów podszedł do otumanionego gospodarza i mu przyłożył drugą ręką.
- A to by Ci nie przyszło do głowy donieść na nas i na to co planujemy. Pamiętaj, ze oni może będą chcieli Cię zabić jakimś sztyletem czy trucizną. Tak między nami Ci powiem, że to całkiem niezła smierć.Ten tutaj Halgrim - wskazał krasnoluda- swoje ofiary związuje i zjada pomału. Zaczynając od nóg więc będziesz miał okazję wszystko zobaczyć z bliska..
- To co ruszamy? - rzucił niecierpliwie Zabójca - zabijałem za mniej niż próbę zabójstwa mojej osoby..

 
Dnc jest offline