Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2016, 21:19   #488
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Lius widocznie się rozkręcał. Ciekawe co by zrobił z tym mieczem gdyby Oswald się nie wtrącił.

- Wątpie. Bosch powiedział krytycznie przyglądając się dłoni wieśniaczki. - A byłeś przy tym jak ci go z palca ściągnęła? Jak dla mnie to zgubiłeś go podczas swoich nocnych eskapad w negliżu po lesie, a ona po prostu znalazła pierścień rano. To i co miała z nim zrobić? Wyrzucić? Winnyś się cieszyć że go znalazła, bo gdyby nie ona to leżał by teraz gdzieś w błocie. Jak na mój gust to nagroda za odnalezienie błyskotki winna się należeć, a nie kara. Powiedział spokojnie.

- Z tego co wiem sołtys chciał sprzedać twego konia bo miałeś nie żyć czy zaginąć. To sam też ma się teraz osądzić czy jak? Ci ludzie tu nie kradną. To nie jest duże miasto gdzie każdy jest sobie obcy.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline