Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2016, 21:53   #209
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Przykro mi. Lecz Twoja wola, jeśli faktycznie gra nie sprawi ci żadnej przyjemności - rozumiem i akceptuję Twoje odejście.

Ta sytuacja ukazuje jednak ferment w naszej grze. Nie wiem, czy o tym pisałem, niemniej jest to absolutna podstawa moich sesji - jeśli rozgrywka Was nie zadowala, napiszcie zamiast odchodzić . Podstawą jest rozmowa i może spróbujemy coś temu zaradzić. Tym bardziej, że ja widzę przyczynę nie tyle w graczach czy samym prowadzeniu, ale raczej niesamowitym spowolnieniu, jakie zniszczyło grę. Ciężko wciągnąć się w książkę czytaną po pół strony dziennie.

Nawołuję więc do aktywności. Chętnie też zapoznam się z opinią reszty graczy, a wręcz proszę o nie, bo może sprawa ma się gorzej niż zakładam. Istnieje szansa na znalezienie kogoś, kto przejmie Quina lub chociaż wprowadzi nową postać do gry, żeby był komplet. Zanim to zrobię, chcę tylko wiedzieć, czy wy chcecie grać dalej, czy też podzielacie zdanie Raina. Jeśli podzielacie, proszę o wskazanie słabych elementów rozgrywki.
 
MrKroffin jest offline