Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2007, 13:37   #136
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Hmm... Nie wiem co o tym myśleć - przyjęłam Dysonance do sesji i od czasu mojego ostatniego posta na samym początku maja nie odpisała, chociaż data jej ostatniego logowania na forum to 16.05. Osobiście nie widuję Dysonance, najwyraźniej się mijamy. Mam nadzieję, że nie okaże się, że to była pomyłka i niepotrzebne zawracanie sobie głowy, chociaż na to właśnie wygląda. Przyznam, że jestem nieco rozczarowana, bo sesja miała iść do przodu dzięki nowemu graczowi, a w tym momencie stoimy tam gdzie byliśmy i nic nie wskazuje na to, że ruszymy.

Apel do Dysonance - albo odpisz w sesji, bo na Ciebie wszyscy czekają, albo wytłumacz co sprawiło, że przez dwa tygodnie nie napisałaś nawet nic w komentarzach i nie usprawiedliwiłaś swojego milczenia. Jeśli nie możesz lub nie chcesz dalej brać udziału w sesji, to po prostu napisz to i Twoja postać przejdzie na autopilota, żeby sesja mogła dalej się wlec. Bo "chodzeniem do przodu" znowu nie można tego nazwać
 
Milly jest offline