Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2007, 14:33   #25
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Hmm... Chciałabym odpisać, ale co tu dużo mówić - Lhian znowu wcięło, nie odzywa się już sporo czasu, a Marylin szczerze i realnie rzecz biorąc nie jest w stanie nic zrobić. To znaczy wszystko zależy od Kutaka, ale moim zdaniem na czterdziestostopniowym mrozie dziewczyna ubrana w szpitalną koszulę, na dodatek bosa i leżąca na śniegu nie ma zbyt wielkich szans na przeżycie czy na jakąkolwiek akcję. Założyłam już w poprzednim poście, że ledwo trzyma się życia, więc opisywanie w kolejnym poście jak strasznie jest jej zimno chyba nie jest najlepszym pomysłem. W każdym razie czekam na reakcję reszty pań powoli dogorywając z zimna.
A po drugie ostatnie wydarzenia, zamordowanie Callersa i fakt, że Michael jest również pół żywy nie wpływa pozytywnie na psychikę mojej bohaterki, więc sama zastanawiam się czy gdyby nawet mogła, to czy chciałaby się ruszać?
 
Milly jest offline