Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2016, 17:52   #33
Szkuner
 
Szkuner's Avatar
 
Reputacja: 1 Szkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputację
- Niczego z twoich słów nie rozumiem Abelardzie, czy jakoś tak. - Powędrowała za wzrokiem krasnala, szukając czegoś co on spostrzegł na niebie. - Nie mam pojęcia o czym mówisz, ale skądś znasz mnie i moją przeszłość. To dość niepokojące, ale... - przełknęła ślinę, gdyż powaga obcego niziołka nie napawała optymizmem oraz studziła ochotę do żartów. W końcu to przecież... fikcja, co nie? - Puszcza. Do wszystkich diabłów, wolę spacer po lesie niźli ten twój "tunel". Wyszczerzyła nie do końca białe ząbki i wyciągnęła jednego papierosa, odpaliła go w oczekiwaniu na niedużego przewodnika.

Zwariowała. No pewnie, że zwariowała, teraz już do końca. Ten łowca. W głowie jej się poprzewracało od tego wszystkiego, ale najtwardsze wspomnienia zostały. Pewnie to z Islandii, "łowca"... Jest ścigana i dobrze o tym wie, że nie dadzą spokoju. W końcu zmasakrowała ich, a oni byli tylko dziećmi. Kto by popuścił takiej zbrodni?
 
Szkuner jest offline