Wątek: [Imaginica] ...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2007, 18:29   #27
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Madzia

-Co jest?-wołam zskoczona kiedy moja potencjalna klientaka rozpływa się w powietrzu.

-Do czego to podobne!Ach ta dzisiejsza klientela!Objecują, że wrócą,mówią czekaj, a potem czekasz do usranej śmierci! -kopie z wściekłością kamyk, nagle do moich uszu obiega fraza znajomej piosenki i robi mi się zaraz bardziej pogodno.

Patrzę kto tak ładnie śpiewa i stwierdzam,że zrobiła się potwornie głodna.Z diabolicznym uśmiechem na ustach wyciągam z torebki łyżkę i rzucam się w pogoń za śpiewający buyniem,który właśnie zorientował się w moich niecnych planach co do jego osoby.Po krótkim pościgu dopadm drania(cóż budynie nie są najlepszymi sprinterami, co innego kotlety mielone),zaspokoiwszy głód oblizuję narzędzie zbrodni i chowam je do torb.Deser odchodzi chwiejnym krokien pośdpiewujc".ani w ..buwnizym ..ał ..." chm... chyba wyżarłam mu kawałek mózgu, jesli to wogóle możliwe.Porządna dawka glukozy dobrze na mnie podziałała, już wiem co zrobię!Odnajdę tę małą i czy chce tego czy nie zostanie moją klientką!Tylko gdzie ja ją znajdę...?Zaraz,zaraz mówiła,że szuka kiążki, a gdzie najlepiej szukać książki jeśli nie w bibliotece.Pełna optypizmu z uśmiechem na ustach ruszam do biblioteki na poszukiwanie dziewczyny.
 

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 20-05-2007 o 20:42.
MigdaelETher jest offline