Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2016, 13:43   #17
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Chciałbym jednak, aby organizacja miała jakiegoś potężnego patrona (kogoś w stylu Paarthurnaxa ze Skyrima), który z tylnego siedzenia przygląda się światu i czuwa nad jego bezpieczeństwem, a zarazem nie wahającego się wykorzystać żadnych złota i innych materialnych korzyści awanturników dla wspólnego dobra.
Ja jestem pięcioma kończynami za. Nawet dosłownie za smokiem. W którymś podręczniku jest ładnie opisana smocza gra (nie pamiętam nazwy w tej chwili) będąca jednym ze sposobów na zyskanie prestiżu wśród smoków. Gra ma ponoć przypominać szachy ale zamiast pionków i figur używa się niższych istot (czyli na przykład postaci graczy). Właśnie usiłuję sobie przypomnieć jak się gra nazywa i w jakim podręczniku ją opisano, jak znajdę to wyedytuję post i dołączę te informacje.

PS Daje to też możliwość wzięcia dla postaci ciekawego szablonu (e. Xorvintaal Exarch).

Edit:
O znalazłem, gra nazywa się Xorvintaal a opisana jest w Monster Manual V na stronie 38.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 20-10-2016 o 14:29.
Googolplex jest offline