Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2016, 19:42   #432
Tildan
Bellis perennis
 
Tildan's Avatar
 
Reputacja: 1 Tildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputację
Krakov

Cytat:
regulamin w żaden sposób nie zabrania korzystania z metod innych niż własna wiedza o kinematografii. A jeśli ktoś z pokiereszowanego przeze mnie obrazka wyławia szczegół, który pozwala w inteligentny sposób wyciągnąć od przeglądarki prawidłowy tytuł filmu - to z mojej strony pełen szacun.
Żeby wszystko było jasne: zgadzam się z przytoczonymi wyżej słowami w 100 procentach.
Nigdy nie chodziło mi o to, by całkowicie uniemożliwić wykorzystanie przeglądarki do pomocy przy zgadywaniu, bo to też byłoby nie fair.
Jeśli we wrzuconych przeze mnie zdjęciach zabrakło, Waszym zdaniem, elementów pozwalających - choć nie bezpośrednio - dojść "po nitce do kłębka", to znaczy, że źle dobrałam kadry, i mogę jedynie powtórzyć, że bardzo mi z tego powodu przykro.

Natomiast, co do kryterium, które chciałby do konkursu wprowadzić Anonim, czyli "dawajcie tylko te filmy, które oglądają na Filmwebie", to powiem szczerze, iż uważam je za całkowicie bezsensowne.
Filmweb ma być dla wszystkich ostateczną filmową instancją i wyrocznią? A z jakiej racji?
Jeśli prowadzący konkurs, wrzucając kadry będzie musiał liczyć się przede wszystkim z cudzymi ocenami i gustami, a nie własnym, to moim skromnym zdaniem, zabawa ta straci sens i równie dobrze można ją zakończyć.

Anonim

Cytat:
Dla porównania (te oglądałem):
Ale nie napisałeś, czy oglądałeś którykolwiek z wymienionych przeze mnie. Zakładam więc, że nie [nawet przy Valhalli podparłeś się bowiem opinią kolegi, któremu doradzałabym jednak pozostanie przy lekkoprzyswajalnych popcornowych blockbusterach].
 
__________________
Życie to ciągłe czekanie: na dorosłość, na miłość, na autobus, na ulubiony serial, na szczęście, na wakacje, na przyjaciela... aż w końcu na śmierć.

Ostatnio edytowane przez Tildan : 20-10-2016 o 20:12.
Tildan jest offline