Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2016, 20:09   #433
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tildan Zobacz post
Natomiast, co do kryterium, które chciałby do konkursu wprowadzić Anonim, czyli "dawajcie tylko te filmy, które oglądają na Filmwebie", to powiem szczerze, iż uważam je za bezsensowne.
Filmweb ma być ostateczną filmową instancją i wyrocznią?
Jeśli prowadzący konkurs, wrzucając kadry będzie musiał liczyć się przede wszystkim z cudzymi ocenami i gustami, a nie własnym, to moim skromnym zdaniem, zabawa ta straci sens.

Anonim



Ale nie napisałeś, czy oglądałeś którykolwiek z wymienionych przeze mnie. Zakładam więc, że nie [nawet przy Valhalli podparłeś się bowiem opinią kolegi, któremu doradzałabym jednak pozostanie przy lekkoprzyswajalnych popcornowych blockbusterach].
Nie powinnaś odpowiadać na wypowiedź, której w całości nie przeczytałaś (albo przeczytałaś, ale bez zrozumienia)

"Oczywiście wiem, że oceniający na filmwebie są dość nieznaczną grupą w stosunku do populacji Polski, ale akurat w zakresie oglądających jako tako pokazują popularność filmów."

"Aż z zaciekawieniem zobaczyłem ile z użytkowników filmweba oddawało głosy na filmy, które Tildan dał (od strony przedostatniej do tej, tylko jeden z tych filmów chyba oglądałem, ale nie bardzo go pamiętam i jak dla mnie to wygląda jak kadr z jakiegoś bonda):
[...]
Zakazana planeta (1956) - 5528 głosów (dałem 6/10)"

Co do poziomu twojej wypowiedzi "kolegi, któremu doradzałabym jednak pozostanie przy lekkoprzyswajalnych popcornowych blockbusterach" to nie warto nawet tego komentować. Ciekawe jednak, że wciąż żywe są przekonania zabraniające innym osobom mieć swoje własne oceny i opinie.

ps.
Cytat:
Jeśli prowadzący konkurs, wrzucając kadry będzie musiał liczyć się przede wszystkim z cudzymi ocenami i gustami, a nie własnym, to moim skromnym zdaniem, zabawa ta straci sens.
Kompletnie nie zrozumiałaś albo/i nie przeczytałaś mojej wypowiedzi. Kompletnie. Nic takiego nie pisałem, nie wiem skąd ci się to wzięło. W ogóle to jest absurdalne co piszesz.
"Ja: - Hej, nie dawajcie niszowych filmów. Rzućcie okiem na filmweb, żeby sprawdzić czy dany film jest niszowy czy nie jeżeli nie potraficie się zorientować.
Tildan: - Nic mnie nie obchodzą oceny i gusta innych ludzi!"
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 20-10-2016 o 20:14.
Anonim jest offline