Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2016, 21:41   #439
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Zaproponowałem jedynie, żeby nie skupiać się na niszowych filmach, bo to tutaj trwa od dawna (choć pewnie pomiędzy nimi były upchnięte jakieś znane filmy, w ostatniej dziesiątce jak wykazałem były dwa średnio znane). Najpierw Tildan pisała jakby nie umiała czytać ze zrozumieniem, a potem ty i Nami strollowaliście mój pomysł z "żarcikiem" Titanica.

Gdyby tu były dziwne kadry z ogólnie znanych filmów - tak znanych jak na przykład Zło, czy Nasza Klasa (a już te nie są zbyt znane) - to więcej ludzi by tu odpisywało. Jednak po odpowiedziach waszej trójki to mi się widzi, że nie chcecie tu więcej ludzi i stąd mój tekst o kółku wzajemnej adoracji.

A wyżej wymieniony kadr pochodzi z filmu ocenionego przez 2 osoby (w tym mnie), więc powodzenia ze znalezieniem kogokolwiek innego kto to oglądał. Może dwadzieścia osób znajdzie się w Polsce.
 
Anonim jest offline