Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2016, 10:36   #11
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja tam się chętnie wiedzą podzielę, wal na PW z opisem co potrzebujesz a ja ci parę propozycji podeslę
- Fanbook by się przydał Taki właśnie cywilno - surwiwalowy Bo wiesz, jak jest, siedzi MG, duma co te lemingi mogą mieć i w końcu otwiera podręcznik czy cóś i pacza i pisze dalej

- Chociaż przyznam się, że dumałem nad własnym sposobem przerabiania spluw z wiki na świat gry no ale właściwie trzeba by wszystkie spluwy od nowa robić. Chociaż jakby to przełknąć chyba by dało się przerobić większość spluw jeśli by była garść danych z wiki o pukawce i ammo.



Cytat:
rdza z takim kompletnym poddaniem się ludzkości mi nie podchodzi ludzie to jednak wytrwałe i uparte zwierzęta mówiąc szczerze nie wierzę żeby w jakiejkolwiek sytuacji ogół ludzkości zwinął się w kłębek i czekał na śmeirć. Powstawanie jakiś dziwacznych religii, częściowa degeneracja tak ale pogodzenie się z losem? Nigdy.
- Nie no ludzie nie, chodziło mi raczej o świat, rzeczy, technikę z tym rozpadem. Ludzie jeśli gdzieś przetrwali to zgodnie z filozofią surwiwalu czyli chcieli przetrwać. Przynajmniej ten główny trzon populacji.



Cytat:
Boss objeżdzający swoje terytorium ze swoją świtą żołnierzy i ściągający podatek za ochronę... Opis gangu w postapo czy wczesnośredniowiecznego państwa?
- No właśnie! Co to za czysty, czarno - biały świat z jasnym i oczywistem podziałem na tych dobrych i tych złych? Dzisiaj to nie takie zawsze jasne i oczywiste jak mamy cały ten dobrobyt i cywlizację. A przy jakimś tam globalnym upadku? Przy jakiś wojennych czasach? Nawet jakby wziąć właśnie za podstawę jakieś tam historyczne wojny to wtedy też ten podział już nie jest taki oczywisty jak przy spokojnych i tłustych latach.



Cytat:
Rany w oryginale były słabe w zasadzie nawet nie było kumulacji krytyków (np jak 1-2 to przerzuć kostkę, jeśli ponownie 1-2...) więc technicznie dało się przeżyć trafienie w głowę z prawie każdego pistoletu. Tym bardziej że wielu MG stosowało uproszczenie z kością strzału będącą jednocześnie rzutem na lokacje (tzw pancerna lewa noga która nigdy nie obrywa)
- No właśnie te plastikowe rany A zenikające lokacje też żeśmy znaleźli w naszej bandzie dosć prędko. Właściwie nasz spec od bitewniaków i mechy wszelakiej to zauważył. I dlatego zaczeliśmy kulać dodatkową kostką przy trafieniach na lokację właśnie i ja właściwie do tej pory tak kulam.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem