Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2016, 11:46   #48
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Kantyna

- To wszystko brzmi jak nierealny sen, nie?
- Są tu jakieś imprezy? Ostatnia impreza na jakiej byłam skończyła się szybciej niż zaczęła
– Tamara pochyliła się ku Zigiemu – a nie wierzę, że tu wszyscy tylko ciężko pracują. – uśmiechnęła się konspiracyjnie – Wiesz coś może?
Uniosła brwi na kolejne rewelacje:
- Czemu nie zaczepiać? O co chodzi? - roześmiała się krótko, kręcąc głową – Przepraszam, pewnie myślisz, że ze mnie ostatnia ofiara. – uśmiechnęła się ponownie, spoglądając Zigiemu w oczy.

Gabinet lekarza

- Nie wychodzi? Czyli to wszystko to takie podziemne mrowisko? – Tamara uniosła brew zdziwiona – „No fakt, czyste wyróżnienie” – przeleciało jej przez głowę.
- Przez jednostkę ma pan na myśli wysiłek fizyczny czy coś więcej?
I tak, poproszę o przepustkę. Nie wiem nic na temat autoryzacji. To małe wojsko zdecydowanie nie wyglądało jakbym miała autoryzację do czegokolwiek.
– kiwnęła głową – Dziękuję. Te sale treningowe to gdzie? Dostaje się odzież na zmianę? – rozłożyła ręce – Skoro się nie wychodzi, potrzebuję ubrania do treningu...
 
corax jest offline