Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2016, 13:26   #32
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Srebrna Gwiazda może być, tym bardziej, że symbol fajny, ale poczekam jeszcze na kolejne pomysły lub sam w wolnym czasie pogłówkuję. Szare Płaszcze z Neverwinter - czemu wszystkie fajne nazwy muszą być zajęte?

Bardzo cieszy mnie zainteresowanie sesją. Obawiałem się, że nie będzie zbyt wielu chętnych, bo ostatnio sporo D&D 5 i Pathfinderów się porobiło na forum, ale dobrze wiedzieć, że ludziom nie zbrzydła jeszcze trójeczka.
Pierwsza przygoda rozegra się w Podmroku, więc możecie spodziewać się drowów, goblinów, duergardów, hakowych poczwar i innych przerażających stworów, które zamieszkują klaustrofobiczne korytarze i wielkie jaskinie podziemnego świata. Wyruszycie do krasnoludzkiej twierdzy zwanej Kamienną Przyłbicą, której mieszkańcy borykają się z wieloma zagrożeniami, ale są zbyt nieliczni, aby móc stawić czoła jednocześnie każdemu z nich, dlatego mądry władca w trosce o swój lud zdecydował się sprowadzić grupę osławionych najemników, aby zajęli się pewnym politycznie delikatnym zleceniem i nieco odciążyli dzielnych obrońców twierdzy, którzy i bez tego są zbyt rozproszeni. Tyle mogę powiedzieć w kilku słowach o fabularnym tle pierwszej przygody, więcej zdradzę w trakcie rekrutacji, która powinna wystartować jakoś na początku grudnia. Gdybyśmy się szybko uwinęli z wątkiem głównym to mam jeszcze mały side-quest przygotowany.

W listopadzie będę mieć w końcu wolny weekend, więc będę mógł zabrać się za tworzenie organizacji. Będzie to raczej tło fabularne wspólne dla całej serii, które w kolejnych sesjach będzie służyć jako swego rodzaju "spin-off" i które z każdą kolejną przygodą będzie rozwijane i wzbogacane o nowych bohaterów niezależnych, a gracze wraz z rosnącą mocą i rozpoznawalnością będą poznawać coraz lepiej pozostałych członków organizacji (chcę zachować trochę tajemniczości). Nie powinno mieć to jednak większego wpływu na rozgrywkę.
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 21-10-2016 o 13:28.
Warlock jest offline