Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2016, 16:48   #249
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Rashad przez chwilę rozważał posłanie strzały w czaszkę przewodzącego stadu odyńca (jeżeli on zdecydował się zapolować, co ma do tego ta zbieranina!) ale przypominając sobie, że chwilowo on i Amira są uzależnieni od tej dziwacznej grupy, przerwał napinanie strzały (choć ciągle był gotowy do walki) i zaśmiał się krótko.

- Ha, co jak co, ale po krwiożerczych piratach od Bellit takiej rozwagi i szacunku do zwierząt sie nie spodziewałem - reputacja waszej kapitan jest mi znana. Dobrze, możemy podążyć śladem tego niedźwiedzia, chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby ta demonica wykryła nas i przygotowała jakąś pułapkę. Rozumiem, czarowniku, że na razie nie chcesz realizować mojego planu zasadzki?
 
Lord Melkor jest offline