Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2016, 20:18   #1030
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Zapewne masz rację, w końcu to twoja sesja*.

W każdym razie, zgadzam się, faktycznie przemyślenia mają znaczenie, także dla odbioru twojej postaci przez innych graczy i kreowania jej osobowości. Nie zmienia to jednak faktu, że czasami nic ciekawego i konstruktywnego do napisania można nie mieć - i tak jest w danym momencie w moim przypadku. Mogę odpisać, oczywiście, ale raczej nic to nie wniesie. Daj znać, czy pozwalasz mi na dezercję w tej kolejce, czy muszę coś wypocić.

Cytat:
PS2 Pamiętam, że Thurinem nieraz mało działałeś, a dużo pisałeś. Powinieneś w sobie spróbować odnaleźć jeszcze raz tego Thurina.
Akurat to w sumie definicja nie stylu gry Thurinem, tylko mojego stylu życia. A tak poważnie, to zwyczajnie stworzyłem raczej milczącą postać, która odzywa się tylko wtedy, kiedy jest wkurzona. Ale postaram się pisać więcej w następnych turach.

*my też ją w sumie tworzymy, jak sam pisałeś, ale kij z tym
 
Fyrskar jest offline