Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2007, 22:08   #42
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Popatrzył na krzyczącą panią Kapitan. Każdy z załogi zajął się swoją częścią roboty. Tylko on stał bezczynnie, jego głównym zadaniem na tym statku jest zabijanie w każdy możliwy sposób, głównie po cichu. Popatrzył na resztę załogi, po czym stwierdził że nie będzie stał tak przy wszystkich bo będą narzekać, wiec podszedł do pani Kapitan po czym powiedział.

- ekhm..... ma'm jak na razie nie ma dla mnie żadnego zadania, mam jakoś pomóc reszcie czy mogę zejść pod pokład ? - powiedział spod kaptura.

Stał tam czekając na reakcje pani Kapitan, podróże statkami zawsze go nudziły, nie miał nic wtedy ciekawego do roboty, no chyba że trafiła się jakaś walka na morzu. Wtedy to właśnie mógł się on wyszaleć do woli. Dla zabicia czasu ostrzył swoją Kobrę lub po prostu trenował by być w formie, wtedy to nikt nie mógł mu przeszkadzać. Gdy był w poprzedniej załodze zabił za to jednego człowieka bez najmniejszego zmrużenia oka, potem jego poprzedni kapitan miał o to problem. Między innymi za to odszedł od nich, nie szanowali jego zasad. Teraz ma nadzieje że to się więcej nie powtórzy, lecz kto wie.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline