Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2016, 23:00   #259
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Druid rzuca Enhance Ability (Eagle's Splendor), Goodberry, Speak with Animals i pochodzi bliżej jaskini.



Podczas gdy Katon penetrował jaskinię z pomocą chowańca ja przygotowywałem się do rozmowy z jej mieszkańcami. Kiedy pierwszy z dorosłych niedźwiedzi wystawił łeb z jaskini natychmiast spojrzał czujnie w moim kierunku. Nie czekając aż zwierzę wykona jakiś niebezpieczny ruch zapewniłem je o pokojowych zamiarach w dowód czego położyłem niedaleko niego garść magicznych jagód które jak wyjaśniłem mają dodać im siły. Potem wyznałem że staramy się jedynie dowiedzieć co stało się z zaginionym towarzyszem. Opisałem go i spytałem czy są w stanie nam pomóc i czy nie znaleźli gdzieś przypadkiem jego rzeczy lub jak to mniej więcej ująłem "twardych i niejadalnych śmieci".
 
Dust Mephit jest offline