Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2016, 22:31   #5
JJ
 
Reputacja: 1 JJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znany
-Ja pier-do-lę – Jedyne słowa jakie mu ślina na język przyniosła po paru godzinach niespokojnego snu. Pierwsze promienie słońca zdążyły go wyrwać ze snu i wkurzyć . Paroma zdaniami złożonymi głównie z bluzg wyraził swoje zdanie na temat współczesnego świata i polityki ,której nienawidził . Jego zdaniem pokój hotelowy , w którym aktualnie przebywał, mógłby być nową salą egzekucji , w której sam dałby się zabić . Rozebrał się do naga ze starych i śmierdzących po podróży ciuchów i wskoczył pod prysznic i przy okazji wygrzmocił się na śliskich kafelkach , co do reszty zepsuło jego poranek.
Po prysznicu i dokładnym wytarciu się szarym i zatęchłym ręcznikiem ubrał się w swoje wojskowe ciuchy ,które podwędził kumplom z jednostki jakieś parę ładnych lat temu. Sprawdził stan swojego pistoletu i stan ilości amunicji – Dobra mam jakieś trzy paczki po dwadzieścia pestek , co daje mi jakieś sześćdziesiąt niepodważalnych argumentów dotyczących czyjegoś położenia w danej sytuacji.
Po czym podszedł do lustra i w iście gangsterskim stylu przyłożył swoją spluwę do szkła i modulując swoim głosem zaczął gadać do własnego odbicia- Joł joł madafaka łasap – rozłożył ręce w i uśmiechnął sam do siebie , po czym szybko wycelował w lustro – Ju tokin tu mi nyger ?- Po paru minutach stwierdził ,że go to nudzi i zaczął przeglądać spakowany wcześniej przez jego szefa plecak – Woda – czek , bandaże- czek , żarcie –czek , latarka i baterie –czek ! czek! – Po czym zamknął plecak uporządkował wszystko i wyszedł nie spiesząc się ze swojego pokoju zapominając zamknąć drzwi . Powolnym tempem szedł na miejsce zbiórki co chwila mijając ludzi ,którymi gardził z powodu złego humoru od samego rana. Kiedy doszedł do holu zastał już całą ekipę ,która najwidoczniej dyskutowała o tym od czego zacząć . Nie myśląc wiele Max rzucił na powitanie- Może powinniśmy najpierw skupić uwagę na samej DRODZĘ ,którą poruszał się nasz cel –Tu zrobił przerwę ,ale po chwili dodał- Ale przede wszystkim powinniśmy zobaczyć samo miasto , bo bez tego daleko nie zajdziemy – Po czym rozsiadł się wygodnie na najbliższej kanapie i soczyście beknął.
 

Ostatnio edytowane przez JJ : 27-10-2016 o 13:04.
JJ jest offline