Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2016, 20:51   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Czyżby moje? Mam już odpowiedź na jednego kejsa rozpisaną (tego z dżunglą, bo jestem od jakiegoś czasu w klimacie), pozostały jeszcze dwa. A jestem zdeterminowany, żeby zagrać i dociągnąć to do końca, bo zasady gry mnie bardzo zaciekawiły.
Co to za słowo "kejs"?
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Cały czas myślę nad konceptem postaci. Dużo orków i innych mrocznych ras w zgłoszeniach?
Twardy wojownik z mieczem. Leśny dziadek o mistycznych zdolnościach. Kapłan bóstwa, o którym nikt nigdy nie słyszał. Żebrak. Bandyta trudniący się gwałtami na zlecenie, a bez zlecenia zresztą też. Kolekcjoner uszu. Były rzecznik rady miejskiej. Półświadek (mędrzec, który coś tam wie, ale nie do końca). Łucznik z oddziału, który został stratowany przez konnice tej samej armii. Bękart kogoś ważnego i martwego. Człowiek, który myli swój lunatyzm z byciem żywym trupem w nocy. Tropiciel, który uwielbia kopać ptactwo, a w szczególności kury. Nocny bombowiec bombardujący o północy - mistrz ładunków wybuchowych z opóźnionym zapłonem. Baletnica pragnąca być mistrzem własnego stylu walki. Czarownik, który podejrzewa, że jest sterowany przez tajemnicze istoty z alternatywnej rzeczywistości, w której jest uważany jedynie za wytwór wyobraźni. Hodowca mułów. Hodowca grzybów i pleśni. Figurant pewnej operacji specjalnej. Elitarny złodziej specjalizujący się w kradzieżach drzwi. Piwosz. Lalkarz. Skryba znający kilka alfabetów, z których co najmniej jeden sam wymyślił. Facet, który myśli, że wszystko jest w porządku. Czarownik-botanik próbujący ożywić drzewa. Mistrz baloniarstwa.
 
Anonim jest offline