Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2016, 00:57   #25
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
@Lemi

Mhm, ten Ołów to się taki trochę kompatybilny zrobił z podstawką. Popularny. I darmowy.
Same plusy

@ Pipboy

Myślę, że warsztaty powinny się skupić na jak najprostszych rozwiązaniach, bez procentów na razie. Gdy ktoś będzie chciał zgłębiać temat, zrobi to albo już na własną rękę, albo poprosi do dotłumaczenie. Jak napisała corax - ważne jest zapoznanie ze światem, mecha na razie jak najbardziej podstawowa. Przyswajalna- lepsze słowo
Ok, jak rozwiązać % i Suwaki? Wyjaśnić przy tworzeniu postaci czym są Suwaki, jak się je stosuje. Jak jest w podręczniku, jak w tym co powiedzmy jest "popularne" na LI aktualnie... chociażby działanie Suwaka w walce. Zestawić dwa obrazy, porównać. Odpowiedzieć na pytania, w razie potrzeby czynność powtórzyć.

FAQ zawsze dobrym pomysłem jest. Jak tam było wcześniej, zacznę je kleić w przyszłym tygodniu. Hmmm... chyba że zrobimy jeszcze inaczej, ale to już poleci przez PW

Co do roli - czytam właśnie ściągę od corax. Gdy przeczytam, podumam i wypiszę przemądrzałe wnioski

@ Corax

Tak, mam. Bardzo Ci dziękuję, jestem w trakcie czytania, tylko mam zakwik w robocie -__- Spodziewaj się jeszcze paru PW w odpowiednim czasie
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline