Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 14:50   #46
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Podeszła za resztą, i gdy tylko Terry sie do niej odezwał spojrzała na niego z uśmiechem.
-Za to cie lubie, Terry, za tą twoją ostrożność, w czasie sztormu na niewiele sie przydasz, ale jak przychodzi co do czego...- zaczęła z uśmiechem, po czym jej twarz spoważniała - Jednakże to jest mój statek i ja tu jestem kapitanem. Dobrze wiem co mam robić- ofukała go trochę, ale i tak miał rację, nie można byle kogo wpuszczać na statek.
-Ahoj!- zawołała do dryfującego mężczyzny-Czemuż to zawdzięczamy wizytę tak znamienitego gościa? I jakiż jest jej cel?- kpiła sobie z mężczyzny otwarcie, mogła to zrobić. On był tam, na wodzie, ona na statku ze swoją załogą. I nawet jeśli nieznajomy miałby stać sie kiedyś jej podkomendnym, to i tak miała 'przewagę'.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline