Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2016, 11:31   #19
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
Dziewczynka skinęła głową w odpowiedzi, aczkolwiek na sprecyzowanie którego z pytań owa odpowiedź się tyczy, musiał Variel poczekać dłuższą chwilę.
- Nie potrafię go znaleźć - wyjaśniła, porzucając badanie okolicy i skupiając wzrok na swoim opiekunie. - Mogę go… wyczuć. Nie jest to jednak szczególnie dokładne, nie jest on duchem, ani nie jest żywą istotą więc jego energia jest poza zasięgiem moich zdolności. Potrafię jednak określić które miejsce w wiosce jest szczególnie martwe, puste…
Co oznajmiwszy wskazała na wysokie drzewo, stojące nieco na lewo od nich, dość blisko środka wioski, jednak nie na tyle by można było je określić jej centrum. Następnie jej palec powędrował do drzewa stojącego obok tego pierwszego i kolejnego, znajdującego się z drugiej strony.
- Mniej więcej tam - dorzuciła, marszcząc przy tym czoło i pocierając grzbiet dłoni o materiał sukienki. - Potrafię się obronić i umiem walczyć, tyle że nie jestem pewna na ile skuteczne okażą się moje moce w starciu z kimś, kto nie posiada duszy. Mogę spróbować złamać zaklęcie, które tworzy pustkę w tym miejscu. To by mogło pomóc.
Nie wyglądała na szczególnie pewną, ale też zdecydowanie cofać się zamiaru nie miała.
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline