Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 15:36   #4
Takeshigo
 
Reputacja: 1 Takeshigo nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Sayane Zobacz post
gdy już zakładasz cały temat o jakiejś anime, to napisz o niej coś więcej, niż krótkie streszczenie. Opisz, co Cię wciągnęło, co się podobało a co nie; a skoro czytasz mangę - porównaj, czym się różnią i co jest, Twoim zdaniem, lepsze. Na pewno zachęci to czytelników do szerszego wypowiadania sie w Twoim temacie.
Nie chciałem rozpisywać całej fabuły, bo np. ja wolę nie czytać streszczenia przed obejrzeniem. To jakby psuje całą zabawę. To tak jakbyś oglądała mecz z góry znając wynik. W SDK wciągnęła mnie historia, która nie była tak sztampowa jak mówicie. Może brak mi doświadczenia w oglądaniu anime (nie widziałem ich jakiś ogromnych ilości), ale jak dla mnie to było ciekawe. Postacie były raczej dobrze nakreślone (bardzo charakterystyczne). A z mangą porównać jeszcze nie potrafię, bo czytałem dopiero 3 tomy. Wiem, że wątek z muramasą był tylko w anime. Oczywiście nie jest to jakieś megaidealne arcydzieło i ma swoje wady, np. ciągłe powtarzanie, że to jest "ten Kyo, zabójca 1000 ludzi". Jednak całokształt oceniam bardzo pozytywnie.
 
Takeshigo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem