Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2016, 19:33   #231
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Dotarcie do miejsca spotkania poszło gładko, ale Tatooine czasem bywało spokojne, na przykład własnie w czasie wyścigów. Nikt ich nie pokoił, a szemrana interesy w zakazanych uliczkach też nikogo na tej planecie nie dziwiły. Mieli względny spokój co do omawiania planów na najbliższe kilka dni.

Zdziwł go stan Aarona. Wyglądał tragicznie, być może "nieomylny" trep coś spieprzył. Ale musiał wiedzieć co się stało, to mogło być przydatne w przyszłości.
- A tobie co? - padło z ust najemnika. - Wyglądasz jak gówno. - podsumował szczerze.

Kiedy Mira zapytała się o pomysły na napsucie krwi, sam Cyrus miał już własny plan. Postanowił się nim podzielić.
- Czerwoni, a Huttowie koegzystują w dość napiętych stosunkach. Huttowie obiecali im że nie wszczną strzelaniny, ale jeśli Czerwoni zaatakują pierwsi... Wtedy wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Nie masz jakiś umiejętności Jedi żeby wpłynąć choćby na jednego ludka z obstawy? Słyszałem że macie takie umiejętności... A jeżeli nie... - tutaj plan się rozkręcał. - Jeśli nie musimy namierzyć tajniaka lub przejąc kogoś z ochrony i się podszyć pod cyngla Krayta. - chciał zakończyć ideę i poczekać na odpowiedź kobiety co o tym myśli, kiedy nagle w głowę uderzyła go kolejna myśl. - Możemy też nająć jakiś tanich najemników i nasłać ich na wymianę, pewnie padną, ale to co wydarzy się po ataku może nam pomóc. Jak posmarujemy dodatkowymi kredytami mogą nawet udawać Czerwonych lub Huttów. Tylko pytanie czy nas na to stać, kto ile ma w portfelu? Mogę uruchomić moje stare znajomości, może uda się wynegocjować jakaś zniżkę, ale musiałbym urwać się na kilka godzin z Anchorhead do Bestine. Ale nie mogę zagwarantować na sto procent że uda mi się cokolwiek wskórać.
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline