Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2016, 22:45   #63
Corrick
 
Corrick's Avatar
 
Reputacja: 1 Corrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwu
- Tarkin ma kilku ludzi z tego, co zdążyłem się zorientować. - wtrącił się Thazar, zaciskając dłonie na oparciu krzesła. - Jest ich może z pięciu, w dodatku niezbyt dobrze wyszkoleni. - fachowym głosem powiedział młodszy półelf.

Harmon tylko uśmiechnął się, patrząc na Tili. Zmierzwił jej włosy i rzekł: - Nic wielkiego. Ścigałem go od prawie dekadnia. Byłem krok za nim, gdy zaszył się w Gloom Town. Pogadałem z Damienem, miał akurat tam patrol. Pozwolił mi się rozejrzeć. A Tarkin wskazał mi miejsce, gdzie powinienem zacząć. Taki magazyn... - westchnął, rozcierając czoło. - Nie przypomnę sobie, niestety. Ale Tarkin będzie wiedział. - uśmiechnął się lekko, przepraszająco. - Wracając do opowieści... Malystrun już tam na mnie czekał. Zionął ogniem, a mnie cudem udało się ujść z życiem. A on uciekł. I zabił... Damiena. - jego spojrzenie stało się wręcz stalowe. Wbił je w punkt przed sobą.

- Jest pewna istotna kwestia, moi drodzy. - po chwili odwrócił wzrok i spojrzał na Poszukiwaczy. - Za jego głowę jest wyznaczona nagroda. Cztery tysiące sztuk stali. Jest to niezwiązane z żadnym magistratem, nagroda idzie od wszystkich magistratów. Więc nagroda, którą obiecał wam szeryf wciąż jest w mocy. - westchnął.

- Jeśli chodzi o sir Tarkina, to nie wiemy za dużo. Nie prowadzi żadnych interesów w mieście, przynajmniej tych legalnych. - wtrącił Thazar. - Poza tym, że otacza się wątpliwej jakości świtą.

- Co do Malystruna, wiem jedynie, że jest pomiotem Malystryx, był w czasach Wojen Smoczych Możnowładców jej dowódcą wywiadu. Typ jest przebiegły i dobrze korzysta ze swoich darów, co zresztą było widać... - westchnął Harmon, zerkając na swój bok. - Jeśli dowiecie się, gdzie ma swoją siedzibę, będziemy w stanie zastawić pułapkę. - w jego oczach zapłonął ognik gniewu.
 
Corrick jest offline