Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2016, 11:57   #35
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Nie wiem, czy wspominałam, ale w dniach 11-13 listopada z moją obecnością na forum może być różnie i dołączam do grupy tych, którzy woleliby sesję zacząć wcześniej - ja też nie miałabym nic przeciw tej opcji.

Co zaś tyczy się roli mojej postaci na statku - to zależy, co robi reszta załogi. Jako że postać Komtura nie jest jeszcze sprecyzowana, a postać Clutterbane'a nie ma określonych skilli, to musiałabym jeszcze odczekać z ostatecznym werdyktem.
Ale na obecną chwilę R. byłaby od zadań, gdzie znaczącą rolę odgrywałaby siła (technika niekoniecznie, bo postać się na tym nie zna), no i mogłaby być nieformalnym dowódcą załogi czy nieformalnym dowódcą polowym (bo inaczej wciry i ktoś musi być ostoją *ekhm* cywilizacji w tej gromadzie barbarzyńców ). Poza tym regulacja ilości napojów wyskokowych (w sensie będzie pić, czy w towarzystwie Wojownika to zależy od różnych rzeczy), no i formalnie żołnierz okrętowy.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline