Wątek: Antykreator
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 20:19   #30
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jacob, Pokój w Hotelu Plaza
Tiaa, hotel Plaza, pokój 13. Wchodzimy.
Pokój fajny, ale i tak lepiej wygląda biuro w moim barze. Rozglądam się po pomieszczeniu. W sumie oprócz sterty broni to nie ma nic ciekawego...
Podszedłem do stołu i rzuciłem na niego okiem. Nic ciekawego... Pozostanę przy moim mieczu i scyzorykowi, chociaż... Wziąłem dwa noże do rzucania i jednego Desert Eagle. Magazynki skompletowałem przy akompaniamencie przemowy Kam'a.
CO?! Niech mnie ktoś puknie bo się chyba przesłyszałem... Nie, nie, nie... Nie pierdol, że anioły tu będą...- pomyślałem zaciskając rękę na rękojeści noża.
-Przepraszam za ostrość mojej wypowiedzi, ale na chuj nam Skrzydlaci?!
 

Ostatnio edytowane przez Panda : 21-05-2007 o 20:21.
Panda jest offline