Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2016, 20:06   #54
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Też chętnie bym pograł! Nie wiem jak w czasie startu sesji będę stał z czasem, ale jeżeli będzie go wystarczająco, to na pewno się zgłoszę.
Chyba tylko raz grałem w 3.5 tak więc pewnie zrobiłbym coś prostego - wojownik, łotr... Hm... może kapłan... Pewnie będę się zastanawiał jak już będzie rekrutacja.

Jestem jak najbardziej za grą przez doc. I zdecydowanie wolę nastawienie na rozwój postaci niż na walki. Fajnie gdyby w czasie sesji pojawiały się różne indywidualne smaczki, wątki fabularne dla poszczególnych postaci graczy. Takie coś jak w twojej sesji pf'a (wątek cyrografu Rolanda, znajomy anioł Bazylii, itp).

A ogólnie gdyby ktoś się zastanawiał jeszcze czy warto, to muszę przyznać szczerze, że Nami jako MG jest świetna, tak więc polecam.
 
Hazard jest offline