Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 20:47   #17
Michalius
 
Reputacja: 1 Michalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodze
Trochę prawdy spowodowało tyle zamieszania... No dobrze, wygląda na to że mam tą niewątpliwą "przyjemność" współpracować z nimi, więc komentarze powinienem zatrzymać dla siebie.

Krasnolud sprawił że młot zajaśniał

Hmm, magia. Objawiona na ile mogę stwierdzić bez dokładniejszej ekspertyzy. Może nasze szanse nie wyglądają tak źle jak myślałem...

W tym momencie karczmarz wyjął rusznicę.

Na bogów, taka broń tutaj? Muszę przyznać, karczmarz wzbudził mój szacunek. Ciekawe tylko, czy używa jej za pozwoleniem wyznawców Gonda, czy...

Karczmarz oddał strzał.

Uhh, co za huk. Przypomina mi się sala wykładowcza... Chwila, czemu on jest przerażony? Spudłował czy coś? No cóż, wygląda na to że zaraz się dowiemy

Strażnik krzyczy

Dłonią powstrzymało siłę miecza? No więc albo oni postradali zmysły w walce, albo ja chcąc pozostać tutaj. Ta czarnowłosa mogła jednak mieć trochę racji ewakuując się... Cholera, jeden magiczny pocisk i moje życie będzie w krasnoludzkich rękach... Na to nie mogę pozwolić. Tylko gdzie ja zostawiłem moją kuszę... tak, powinna być w torbie.

W tym momencie mężczyzna w czerwieni podniósł się lekko, po czym ruszył biegiem w stronę swojego pozostawionego ekwipunku, chwycił kuszę oraz tyle bełtów ile udało się zebrać jednym ruchem ręki, po czym zbliżył się do pozycji gnoma załadowując ją, po czym odkładając przed sobą aby łatwo było ją ponownie chwycić.
 
Michalius jest offline