Wątek: Megaposty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2016, 14:40   #4
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
W zasadzie jestem przeciw
W większości przypadków szkoda czasu i na koniec okazuje się, ze postać w poście podeszła do krzesła i usiadła.
Jako gracz nie czytam takich postów, gdy akcja dzieje się w innym miejscu niż znajduje się moja postać.

Jako MG sprawdzam co jest na końcu posta, jak jasna deklaracja to wtedy jest to poważna pokusa by na tym poprzestać :P

Lubie konkretne posty. Nawet jeśli okazują się długie. Na lanie wody i powiewanie płaszczem, w pochmurne listopadowe popołudnie, gdy w tle biją pioruny, a stado dzikich gęsi zrywa się do lotu rzucając na ziemię zabawny cień, który przypomina mi o przygodzie sprzed dziesięciu lat jak to wchodząc do wychodka zobaczyłem podobną plamę w kolorze brązowym na ścianie, szkoda oczu.

Inna sprawa ze wspólnymi postami, zwłaszcza dialogami. Tu zazwyczaj idzie konkret, interakcja itp.
 
Mike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem