Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2016, 16:49   #55
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Dziękuję wszystkim za głosy, wstępne zainteresowanie oraz wypowiedzi.
Dziękuję również za tak liczną chęć pomocy (Corrick, Googolplex, Warlock), bo nie spodziewałam się nikogo prócz Warlocka A niektórych to się nie spodziewałam wcale

Kwestie walk/rozwoju postaci mają podobną ilość głosów, więc prawdopodobnie na 3 posty, 1 będzie z walką. Trochę szkoda, bo liczyłam na więcej siekaniny, ale tak też ogarnę Co do doc'a, to nie będzie on obowiązkowy, ale powstanie. Nie mniej jednak nie będę zaczynać tam żadnych rozmów, a deklaracje skupimy na komentarzach do sesji, nie docu.

Dostępna będzie podstawa i SRD - postaci z dostosowaniem poziomu nie będę dopuszczać. To już przemyślana decyzja Niestety nie znam wielu podręczników z D&D 3.5, a też chciałabym mieć frajdę z prowadzenia, zaś ogarnianie miliona rzeczy wokół i uczenie się tego, mogłoby mnie przytłoczyć, a wolę się skupić na fabule niż latać wśród różnych materiałów. Rasy nietypowe są do omówienia.

Rekrutacja powstanie w ciągu 2 tygodni.
Wersji pojawienia się na wyspie póki co jest pięć:
- Ekspedycja naukowa, której statek został zniszczony przez sztorm
- Ekspedycja naukowa, która dotarła na wyspę w całości
- Banicja skazańców i wyrzucenie ich na wyspę (ale wtedy będzie mało-fajnych gratów)
- Porwanie bliskich; gracze jako grupa ratunkowa
- Awanturnicy/Zabijaki, którzy wybrali się na wyspę w celu wzbogacenia się (ew znudzeni tym swym szarym życiem)

Sonda niedługo zostanie zamknięta.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline