Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 21:24   #14
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Dzieląc to jak Abishai powiedziałabym tak:
Kim bym była: jestem na studiach zootechnicznych (hodowla zwierząt), ale moja rodzina to inteligencja + mieszczaństwo. Więc pewnie byłabym córką kogoś dobrze sytuowanego, mieszkającego w mieście. Może członka jakiegoś cechu. I miałabym przed sobą przyszłość mieszczki, ew. żony kupca lub biedniejszego szlachcica. Nic dodać nic ująć- rzeczywistość kobiet w średniowieczu. Może miałabym nauczycieli.
Po wykształceniu można podciągnąć pod to córkę hodowcy lub właściciela ziemskiego. I tyle- reszta bez zmian.
Kim chciałabym być: hmmm... tropicielem, zaklinaczem lub krasnoludzkim zabójcą trolli W ogóle wolałabym być mężczyzną- rola kobiety już mi obrzydła! Na pewno nikim bez sumienia i ogłady- nie mam takich cech charakteru! Mój charakter to neutralny w stronę dobrego. Nic ciekawego.
P.S. szczerze wątpię czy ktoś, piszący że chciałby być skrytobójcą byłby zdolny do zadania śmierci. Bez obrazy, ale dać komuś po mordzie a zabić to są dwie różne rzeczy. Bo strzelić w pysk lub postraszyć "motylkiem" to ja też potrafię, a mam tylko 1,70m wzrosti i 50 kg wagi.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem