Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 21:34   #101
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Jacek Krzycki

- Właściwie to chciałem prosić o pożyczenie go, ale właśnie uświadomiłem sobie, że i filmów nie mam, a tych potrzebowałbym i tak kilka. Chyba niepotrzebnie zawracam pani głowę. Może raczej zrobię kilka szkiców i najwyżej poprosiłbym, jeśli się pani zgodzi o przesłanie mi odbitek pani zdjęć. Jeśli to nie będzie kłopot oczywiście, to wykorzystałbym je w artykule o opactwie - brnął rozpaczliwie świadomy tego, że kobieta patrzy na niego coraz bardziej jak na interesującego osobnika, interesującego z punktu widzenia każdego psychiatry.

Przeklinając siebie przerwał i zamilkł na chwilę próbując uporządkować myśli. Sięgnął do kieszeni po papierosy, ale wstrzymał się wyczuwając, że byłoby to nie na miejscu.

- Przepraszam - mruknął - zachowuję się jak idota, ale ten klasztor dziwnie na mnie działa.
Pewnie usłyszę w odpowiedzi - "przez grzeczność nie zaprzeczę" - pomyślał z rezygnacją, ale było mu tej chwili już wszystko jedno.

- Czy słyszyła pani w nocy hałasy na dziedzińcu ?
Spytał rad że znalazł sposób na zmianę tematu.
 
Arango jest offline