Wątek: Megaposty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2016, 20:57   #9
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Megaposty są jak metrowej długości zapiekanka. Jak człowiek głodował przez kilka dni, to zje, ale będzie miał niestrawność. A zwykły śmiertelnik doje do połowy, a reszty nie tknie, albo zostawi na później i zapomni.

Osobiście nie przeszkadzają mi długie posty graczy, które nie są osadzone w tym samym miejscu, co moja postać, bo ich nie czytam zazwyczaj. Przeszkadzają mi natomiast długaśne posty graczy, które tyczą się mojej postaci - doszukiwanie się jakichś interakcji i informacji, w podanych wcześniej sznurówkach, czy rozwodzeniu się nad skłonnościami do samotności i choroby dwubiegunowej jest nużące. Co innego dobrze napisany post - taki można sobie czytać niczym dobre opowiadanie. Problem zaczyna się jednak, gdy przekroczymy te pół metra zapiekanki...
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem