Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2016, 21:09   #514
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał sickboi Zobacz post
LOL

Wypisuję się z tej gry!
Masz coś do Simsów?! Earendil, na widły go !

Panowie, postanowiłem. Balzamoona i Rycerza nie ma od miesiąca na forum, więc przestaję czekać na ich odzew. Co więcej - mamy pewną zagwozdkę organizacyjną. Mianowicie zdradzę drogą spoilera, że nieaktywność Rycerza nie jest taką tragedią, jaką byłaby w innych okolicznościach. Jego lud zostaje zenpecowany z nową turą z powodów fabularnych.

Gorzej, że NPC-ującym jesr Balzamoon. Jednak jego nieuzasadnione, wielotygodniowe absencje już poważnie grają mi na nerwach i zastanawiam się, czy nie ukrócić tego raz na zawsze. Póki co byłem baardzo wyrozumiały, bo jednak miał bardzo ważną cywilizację w świecie gry, ale to nie znaczy, że pozwolę z siebie i z Was drwić w taki sposób. Nawet jeśli niezamierzony.

Od dłuższego czasu wiadomo mi, że zwolni się miejsce Rycerza w grze (co jest przykre, bo zostaje tylko ten rodzynek, sickboi, z pierwotnej ekipy ). Tak więc planowałem na początek nowej turę rekrutację dodatkową. Jednak absencja Balzamoona otwiera nowe drogi.

Chciałbym prosić o opinie, bo gramy razem. Rycerz wypada tak czy siak, szkoda tylko, że w takich okolicznościach; szkoda, że nie podziękujemy sobie wzajemnie za grę. Natomiast Balzamoon otrzymał juz tyle upomnień/próśb/gróżb, że nie mam siły ani chęci udzielać mu kolejnych. Szkoda dobrego gracza, ale c'est la vie.

Moje propozycje rozwiązania sprawy:

1) Przyjmujemy jednego gracza w miejsce Rycerza, nowa cywilizacja.
2) Przyjmujemy dwóch graczy w miejsce Rycerza i Balzamoona, nowe cywilizacje. (Imperium Reptilian zostaje zenpecowane na czas swego trwania)
3) Przyjmujemy dwóch graczy, ale premiuję w rekrutce dodatkowej gracza, który zechce przejąć Ankhanding'ono.

Myślę, że trójka jest najlepsza dla gry. Ja nie chcę za bardzo ingerować w świat, a wy nie chcecie bloba historycznego w postaci nagłego upadku imperium u szczytu. Jednak pytam was. I pytam o jeszcze jedno: nowi gracze powinni dołączyć w tej czy następnej turze?

Proszę o wypowiedzi .
 
MrKroffin jest offline