Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2016, 16:39   #70
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Talving widząc z kim ma do czynienia przybrał na twarz najbardziej służalczy uśmiech jaki był w stanie odegrać. Gnąc się w ukłonach począł się przybliżać do rycerza.

-Szlachetny Sir Tarkinie! Przypadkowo z moimi towarzyszami trafiliśmy do tego miasta-tu wykonał ręką ruch mający zaprezentować resztę towarzystwa- to prostacy ale posiadają kilka użytecznych umiejętności, które mądry dowódca będzie w stanie wykorzystać dla dobra swojego i swej organizacji. Tak więc błąkając się po mieście doszły nas słuchy jak znamienita osoba rezyduje w tych stronach. Postanowiliśmy zaoferować tobie o szlachetny i twemu zacnemu zakonowi naszą służbę. Jestem pewny, że z obopólna korzyścią. Mnie już znasz i wiesz jak oddanym jestem sługą. Ręczę, że moi towarzysze również cię nie zawiodą. Czy możemy liczyć panie na przychylność waszej dostojności?

Skończywszy dalej pozostał zgięty w pół szczerząc się jak przygłup.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline