Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2016, 12:37   #519
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Dobrze, że pytasz, bo sam miałem o tym pisać. Tak, jestem pozytywnie nastawiony. Jeszcze, gdy z Balzamoonem miałem kontakt planowaliśmy po kilku turach udostępnić Wam jego zarys rozwoju drzewka technologii magicznej, abyście mogli pomyśleć o zmianach też w swoim. Bo to, co on tam nawypisywał, dawało mu ogromną przewagę nad resztą, a równocześnie nie naruszało zasad równości graczy, więc... .

Ale w wypadku Ankhanding'ono (Ulliari mniej, ale możliwe, że też) na pewno kultura wpłynie na Wasze cywilizacje. Najbardziej na Nesjan z Altenis. Udostępnię więc część lore, ale dopiero, gdy oficjalnie wykreślimy obu panów z gry. A - pomyliłem się kapkę i Balzamoona nie ma od 15.10, więc rekrutka pojawi się 16.11.

A tutaj mały prezent: Kompendium wiedzy o Cywilizacjach. Myślę, że coś takiego było nam potrzebne odkąd rozgrywka przyjęła bardziej mechaniczny wyraz. Oczywiście brakuje jeszcze kilku rzeczy, to taka wersja alfa, ale macie pewien pogląd i możecie sugerować braki czy dodatkowe zapisy. Jeśli uznacie, że brakuje ważnego elementu - proszę o uwagi .

EDIT: Kompendium skończone, ale proszę, byście obaj sie zapoznali z punktem 7.8. Stanowi on novum w rozgrywce, a raczej propozycję novum. Co wy na to? Podoba Wam się taka zasada? Jeśli tak, to może zasugerujecie jakieś zmiany? Ja od tego pisania mam mózg już wyczerpany .
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 12-11-2016 o 15:26.
MrKroffin jest offline