Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2016, 10:40   #108
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
- Moi przyjaciele co chwila wpadają w kłopoty - odparł ze spokojem nieznajomej Jimmy - Jasne, że możemy. Miło, że pomagasz. Wpadnij po szesnastej do pubu "Grove" na Kelvingrove. Będę tam tylko ja i może moja laska. Wiesz, nie mogę jej zaniedbywać. A jej przyda się trochę zazdrości, bo jesteś całkiem ładna. To jak będzie? Ja będę - Jimmy chyba autoironicznie pstryknął przy tym palcami, będąc ciekaw czy moc zadziała przez telefon.

Jeśli ruda się zgodzi

- No to super, jesteśmy umówieni. Dzięki za pomoc, chociaż nawet nie wiem dlaczego nam pomagasz. Ale postawię ci drinka. No to narka!

Jeśli ruda będzie miała obiekcje co do miejsca, czasu, lub sposobu spotkania

Wariant A - ruda okazuje się być po prostu przestraszona lub nieufna

- "Grove" to bardzo neutralne miejsce, a wiedz że nie tylko mój przyjaciel przyciąga kłopoty. Byłoby mi przykro gdybym ściągnął je na siebie, albo i na ciebie przy okazji. Mam w pubie w razie czego paru kumpli, którzy pomogą w razie gdyby ktoś nam chciał przeszkodzić. A jednocześnie nie wtykają nosa w nieswoje sprawy. Znasz inne miejsce, które może to zapewnić?

Wariant B - ruda okazuje się być wrogiem, a jej informacja to "zaproszenie do negocjacji" (albo/oraz pułapka)

- O, czyli chcesz negocjować maleńka, co? Wiedz, że jeśli coś się mu stanie, stracicie poparcie ulicy i narazicie się jej. To jakie propozycje? - był gotowy wysłuchać warunków i wstępnie się zgodzić.

Jimmy po wszystkim zadzwoni do Jona, być może odbierze, o ile jego tarapaty na to pozwalają. A może chodziło o Weedy'ego? Do niego też zadzwoni i zapyta czy kojarzy gościa imieniem "Mordred". Potem spotka się z Marcusem Bagginsem i omówi sytuację. Potem w zależności od decyzji rudej, albo wróci do domu przemyśleć sprawę, albo przeczeka czas do 16 by udać się do pubu, gdzie miałby spotkać się z nieznajomą blondynką i nieznajomą rudą...
 
__________________
Something is coming...

Ostatnio edytowane przez Rebirth : 13-11-2016 o 10:44.
Rebirth jest offline