Wątek: Megaposty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2016, 18:25   #15
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Lubię jak ludzie odpisują często i krótko. Wyjątkiem jest Żul Zaciemnienie, bo tam jest o czym pisać, jest jaki klimat budować i w ogóle rozwodzić się nad sęsę istńeńa. Sensem istnienia zresztą też.

Nie lubię gdoca, bo to jest po prostu pisanie na forum często i krótko i udawanie, że to nie jest to (no dobra, nie jest to dokładnie to, bo nie na forum, ale w sumie to ta sama czynność...). Choć to jest dokładnie to. Nie wiem czemu nie pisać dialogu w temacie sesji. Nie wiem czemu nie pisać jednolinijkowych wypowiedzi, gdy jedyne co chce się napisać to:
- Jaki mamy plan? Będę osłaniał tyły.

"megapostów" zazwyczaj nie chce mi się czytać.

Lubię jak akcja jest rozdzielona pomiędzy graczy jeżeli postacie graczy są rozdzieleni. Lubię jak po ponownym złączeniu gracz streści jako wypowiedź swojej postaci co tam się z nim działo w czasie rozdzielenia co by inny gracz nie musiał przekopywać się przez tekst, który go nie dotyczył.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 14-11-2016 o 18:31.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem