Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2016, 20:32   #150
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Wolfson i Rewi
Mężczyzna odwarknął
- No to mnie zabij kundlu. Stary się przekręcił we własnym łóżku, to co miałem robić? Wiesz ile teraz kosztuje pogrzeb? A Roberts mi jeszcze zapłacił? Kim miałbym być, żeby z takiej okazji nieskorzy stać, popierdolonym klechą – wydawało się, że bandzior mówi prawdę
Gertha i reszta
Gustaw i Ivan zostali tu jeszcze trochę zostać, aby kontynuować „działania śledcze” co zapewne oznaczało, że schleją się w trupa i zbiorą za to od sierżanta. Lilin i Laury nigdzie nie było widać i niewiadomo co się stało z nimi. Gretha rozprostowała skrzydła i poleciała, James musiał z Henrietą wynająć powóz. Hiszpanka zaraz zasnęła. Lot nie trwał długo i Henrietta szybko odnalazła wykopaliska pomiędzy Beuly a Invernes. Postawiono tam dwa prowizoryczne baraki i ogromny namiot. Gdy tylko wylądowała zobaczyła, że przygląda jej się troje dzieci, dwóch chłopców i dziewczynka. Z pomiędzy krzaków wyszła kobieta w brudnych rękawicach z szpachelką w dłoni.
- [/i] Nie bujcie się dzieci, to najpewniej pani Gretha, słyszałam o pani [/i] – wyciągnęła rękę w geście przywitania. Miała około trzydziestu lat, czarne włosy i zielone oczy, nie była w najmniejszym stopniu podobna do jasnowłosych dzieci – Tak jak pani, chciałam zostać lekarką, ale… Jestem Ewa Greenglade, siostra Thomasa
W oddali zobaczyła jak młoda kobieta o cechach Fey opuszcza wykopaliska na rączym rumaku
Na Rogatkach James przechwycił Sierżanta oraz Laurę i Lilian. Obie kobiety patrzyły na siebie wilkiem
- Wywołały bójkę w pubie, a bójka z udziałem tygrysa może skończyć się tylko w jeden sposób – Baumont poprawił okulary.
Gdy byli w połowie drogi podjechał ku nim wierzchowiec. Ku zdziwieniu James rozpoznał w jego jeźdźcu swoją córkę
- Tato! Nie wiesz, jak dobrze cię widzieć. Mama przyleciała… z narzeczonym – rzekła zasmucona Lilian MacCrick.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline