Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2016, 18:43   #33
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Kiedy zostaje się nowym kapitanem, spojrzenie na niektóre rzeczy zmienia się całkiem gwałtownie. Wówczas wady kompanów, którzy stają się twoimi podwładnymi, podlegają wzrostowi. Dotychczasowe lenistwo kompana wkurwia cię sto razy bardziej niż zwykle. Roztargnienie rzuca ci się w oczy sto razy bardziej. Błędy i ich skutki wydają się sto razy poważniejsze niż przeważnie.

Uwaga jajogłowego brzmi słusznie.
- Wylądujcie na suchym terenie koło starorzecza! - rzucam głośno za Liską, żeby mnie dosłyszała.
Nerwy zaczynają u mnie brać w górę, denerwuję się, że się gdzieś zahaczymy, wylądujemy w nieodpowiednim miejscu, że ja zrobię coś głupiego, wydam nieodpowiednią decyzję.

- Charon. Tak zwie się medyk od Yuteala - odpowiadam jajogłowemu. - A posiadanie choćby podstawych umiejętności leczenia jest lepsze niż nic.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 16-11-2016 o 19:06.
Ryo jest offline