Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2016, 20:20   #34
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Kiedy usłyszałem gong pomyślałem, że może coś się zmieni na lepsze. Nie ociągając się wstałem - miałem nadzieję, że czeka na mnie lepsze jedzenie i jakieś kobiety. A nie łyse, owłosione i opancerzone monstra. Chociaż, jak to mawiają, nie ma co wybrzydzać, gdy można w tę i We w tę. I znowuż kobiety wkradły się do moich myśli.

Wstałem i ruszyłem tylko po to, by dowiedzieć się, że łyse babsko chce sobie pogadać. A co mi tam, szarmancki będę - pozwoliłem jej i nie przerywałem. Teraz rządzi mną opancerzone babsko. Cudnie. Potem ona sobie pogadała. A potem powiedziała, że czas na jedzenie - ostatecznie warto było wstać. Dobrze. To dobrze.

Poszedłem jeść, nie zwracając uwagi na polecenia. Na cholerę mi wiedzieć, że będę polował, skoro jeszcze nie mogę tego robić? Ale lądowanie trzeba uczcić. Ciekaw jestem, czy moja ukryta butelka wina jeszcze gdzieś tu jest?...
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline