Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2016, 21:31   #227
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację


Niklaus z daleka okrązył stwora i kapłana. Nie chciał na to patrzeć, bał się ze znowu zwymiotuje... tak jak tam w krzakach.

- Też chciałem to zaproponować, przybańdzmy do tego kurchanu. - rzekł niziołek lecz po chwili się zreflektował

- Ale jak się wchodzi do takich kurchanów? Bo drzwi to ja nie widzę.... Trzeba będzie poszukać wśród tych czasek. Przyznać się muszę, że nigdy nie byłem w takim o to miejscu...

Niklaus podszedł do kurchanu i zaczął szukać jakiegoś wejscia czy czegokolwiek co by nie było czaszką. Robił to głównie dlatego by nie myśleć o trupie kapłana i o tym że zaraz może się tutaj zjawić wiecej potworów.
Niestety roztrzepany niziołek bardziej przerzucał z miejsca na miejsce czaszki niż szukał. Co jakiś czas odskakiwał gdy poznawał, że jedna z czasze jest mniejsza od reszty i z pewnością należała do jakiegoś niziołka...


 
Dnc jest offline