Wątek: Megaposty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2016, 16:01   #49
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Ja czytam całe posty w sesjach w których gram. Nawet, jeżeli mnie już nudzi w połowie, to się zmuszam, bo interesuje mnie treść. Niestety, czasami gdzieś się ona tam gubi na poczet ozdobników i z tego właśnie bierze się poczucie "no facet, skończ wreszcie", jak przy przydługiej wypowiedzi na żywo

Sama staram się pisać dla czytelnika. Nie jestem mistrzynią pióra i słowa pisanego, ale taki sobie postawiłam cel. Nie piszę dla siebie, bo ja znam treść i myśli mojego ludzika, więc piszę dla innych. Staram się nie lać wody, ale różnie to bywa i jestem pewna, że gdybym wróciła się gdzieś o miesiąc czy dwa do jakiegoś dłuższego postu, to bym przewróciła oczami i powiedziała "kobito, skończ że wreszcie"

Tak samo ozdobniki, pisanie dialogów z długą pauzą, obrazki, justowanie: to wszystko nie jest dla mnie i mi to kompletnie niepotrzebne. Czytając własny tekst, muszę przelecieć po co drugiej linijce, żeby wszystko zrozumieć.

Takiego prawdziwego megapostu chyba jeszcze nie widziałam i przyznam, że raczej bym nie przeczytała. Nie czytam za bardzo tego, co wykracza poza sesje w których uczestniczę.
 
kinkubus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem