Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2016, 22:22   #524
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Earendil Zobacz post
Odnośnie pozycji 7.8, to nie jestem przekonany. Sam widzisz, że do niektórych ciężko wymyślić zależności. Poza tym, to myślę, że dobrze byłoby jakby każda specjalizacja miała jakąś tam możliwość kontrowania innej. W końcu wybór jest raz na całe życie.
Właśnie to chciałem osiągnąć formułując tę zasadę. Może by więc ją ograniczyć tylko do tego, że każda specjalizacja kontruje inną? Jedynkę kontruje dwójkę, dwójka trójkę, trójka czwórkę, a czwórka jedynkę. Tyle, że tu znowu potrzebuję Waszej pomocy.

Nekromancja naturalnie może kontrować kontrolę umysłu i to jest pewne. Co do reszty ciężko wymyślić mi jakieś niewydumane tłumaczenia.

Cytat:
A z zupełnie innej beczki: kiedy przechodzimy do antyku?
Ehehehe... no jakby to powiedzieć... zakładałem, że sesja nie przetrwa tak długo .

A tak na serio to poruszyłeś pośrednio ciekawy temat: już tyle historii za nami, a gdzie jakaś periodyzacja dziejów? Może poruszy to ktoś u siebie w poście, np. ty Earendil, stosujesz często formę wykładu. Myślę, że to może być ciekawe .

A jeśli miałbym wyznaczać nasz punkt rozwoju względem świata rzeczywistego, to jesteśmy aktualnie w trakcie najazdu Ludów Morza (Pustyni) .
 
MrKroffin jest offline