Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2016, 19:58   #30
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Broń czarnoprochowa (odprzodowa) - w podstawce na ten temat "lecą sobie w kulki"
- Broń czarnoprochowa na nabój zespolony
- Broń na pocisk .22LR i podobne - od pistoletów, karabiny etc.
- Rewolwery?
- Karabinki na nabój pistoletowy (w tym dźwigniowe)
- Broń samoróbka i inne konstrukcje
- Karabiny powtarzalne
Tak, zresztą rewolwery i .22 już opisałem, teraz trzeba dać więcej przykładów. Akurat rewolwery i .22 sprawią więcej problemu przy rysowaniu niż opisywaniu.

+ jednostrzałowe, bardzo fajna kategoria a kompletnie pomijana. Jak podniesiemy ceny będzie to sensowna opcja na początek dla wielu postaci

Cytat:
Bo z pewnością nie będzie to na zasadzie "wrzućmy wszystko co już mamy do jednego worka, niech MG sobie wybierze".
Czemu nie? to będzie PDF długość nas nie ogranicza.

Zresztą mnogość opcji w tym także (a nawet zwłaszcza) słabszych opcji ma ułatwić MG stopniowanie zagrożeń i "przyrostu mocy" BG. Wracając do tematu cennika to z podstawki z ponad czterdziestu opisanych broni tylko 5 przekracza cenowo początkowe 100 gambli, więc jak zacisnąć pasa i zaryzykować start z kilkoma nabojami to możesz mieć dobrą broń już na samym początku, a potem właściwie to o ile nie chcesz zostać snajperem bądź grenadierem (bądź wystarcza ci M60) to jesteś na resztę życia ustawiony.

Chcę wprowadzić właśnie arsenał który wymusi system "od zera do bohatera" ta wiem bardzo cRPG, ale bądźmy szczerzy, większość systemów opiera się na tej zasadzie
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem