Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2016, 20:18   #521
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- O! Dobrze widzieć że udało ci się odzyskać swoje rzeczy. Oswald skinął głową Luisowi. -Posłałem chłopków do czyszczenia koni to i przy okazji poleciłem im wyczyścić twojego wierzchowca. Wiec nie zdziw się jeśli będą się nim zajmować. Wyjaśnił, kiedy jego uwagę odwrócił zbliżający się Randulf.

- Rozglądasz się jakbyś co najmniej spodziewał się ataku potwora. Jak tam poszło odprowadzanie dziewczęcia? Uwinąłeś się szybciej niż się spodziewałem. Spieszysz się gdzieś? Zapytał nieco rozbawiony.



- Z Otwinem idziemy do sołtysa trochę pogadać i odebrać skrzynie z łupem, cośmy potworowi z karczmy odebrali. Wpadła mi w oko tam rzecz czy dwie. No i podobno ciężka franca. Chcesz nam Randulfie pomóc to targać? Co tak będziesz sam łaził...
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline