Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2016, 21:02   #525
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
- W jednej ze starych chat. Tej, w której nocowałem i gdzie był mój ekwipunek. Najpierw zobaczyłem małą dziewczynkę, która wyciągnęła te zwoje. Chyba chciała odprawić rytuał. Kiedy kazałem jej rzucić zwoje, to przemieniła się w piękną kobietę, chcąc mnie skusić. Jednak ja kocham tylko Panią Jeziora. - W tym momencie Luis począł śpiewać hymn pochwalny na cześć Pani Jeziora, który trwał dłuższą chwilę.

-Kiedy zaatakowałem wiedźmę, to ta po prostu znikła. Dziwne. - Rzekł Luis kierując się w stronę domu, aby spalić zwoje w kominku.

Na słowa Randulfa Luis przystanął.
-W porządku, mogę spalić je w ogniu. Możesz rozpalić jakiś stos Randulfie? Moje ręce nie splamią się bowiem pracą...
 
Mortarel jest offline